1. Освітній процес для учнів 1-9-х класів з 01.09.2022 року організовано в дистанційному форматі на підставі рішення педагогічної ради від 31.08.2022, протокол № 13.
  1. Вчителі-предметники, що викладають в 1 – 9 класах під час освітнього процесу в дистанційному форматі з 01.09. використовуватимуть:

- асинхронне навчання (навчання офлайн) без можливості оцінювання рівня засвоєного матеріалу (телеуроки, допоміжні матеріали з сайтів: «ВШО», «Знайшов: новини освіти», «Уміти» електронна пошта, офіційний сайт гімназії в розділі «Дистанційне навчання», eschool, EdEra та інші цифрові сервери, що не дозволяють проводити відеоконференції;

- асинхронне навчання (навчання офлайн) з можливістю оцінювання рівня засвоєного навчального матеріалу (Viber або будь-який месенджер, електронна пошта з використанням технологій дистанційного навчання Moodle, інструментів Google, наприклад Google Диск, Google Форми, використання тестів з освітніх платформ «Всеосвіта» та «На урок»);

- синхронне навчання онлайн уроки без можливості оцінювання рівня засвоєного матеріалу (Skype та Zoom без використання Google інструментів. Відеоконференції використовувати для роз´яснення матеріалу та озвучення домашніх завдань.

- синхронне навчання онлайн уроки з можливістю оцінювання рівня засвоєного матеріалу (навчання на базі Skype та Zoom з використанням Google інструментів) .

Правила онлайн уроку

Перелік підручників з посиланням на розміщення в окремому документі "Перелік підручників"

Кiлькiсть переглядiв: 473